Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Postřikový plán – Hobby 2023

Postřikový plán – Hobby 2023

Představujeme nový postřikový plán pro ošetření vinic – Podpora optimálního růstu a ochrany révy vinné

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit náš nový postřikový plán pro ošetření vinic, který byl pečlivě vypracován naším odborným týmem. Tento plán je zaměřen na poskytování optimální péče která Vám pomůže dosáhnout maximální kvality hroznů a větších výnosů ve vašem vinohradu.

Náš postřikový plán vychází z dlouholetých zkušeností a odborných poznatků ve vinohradnictví. Je navržen tak, aby efektivně řešil problémy spojené s chorobami a škůdci, které mohou ovlivnit růst a zdraví vinné révy.

Je sestaven tak, aby poskytoval účinnou ochranu vinic před různými chorobami a škůdci, zatímco minimalizuje negativní dopady na životní prostředí.
Zahrnuje informace o doporučených postřicích, jejich časovém rozvrhu a použití v různých fázích růstu révy vinné. Plán je navržen tak, aby poskytoval komplexní ochranu proti nemocem a škůdcům, které jsou často spojeny s pěstováním révy.

Pokud máte zájem o produkty z našeho postřikového plánu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace týkající se cen a dostupnosti našich produktů.

 

*V případě zájmu o přípravky pro profesionální uživatele nás kontaktujte. Rádi Vám zpracujeme nabídku na konkrétní přípravky a poradíme se sestavením aktuálního postřikového plánu.

 

 

*ke stažení: PRONECO – Postřikový plán 2023

Mohlo by Vás také zajímat

14. června 2018, Marína Opltová

Pozor – změny v názvech preparátů Erbslöh a LaLittorale

Vážení zákazníci. V sezoně 2018 došlo k přejmenování, nebo ukončení výroby některých přípravků produkovaných společnostmi Erbslöh a LaLittorale. Věnujte prosím pozornost níže uvedené tabulce. V prvním sloupci naleznete původní název produktu. Ve druhém sloupci je název nový. Ve třetím sloupci jsou u zrušených výrobků doporučené alternativní produkty. Přečíst

14. května 2021, Marína Opltová

e.Staves dubové dřevo (desky)

V posledních letech začalo být používání dubového dřeva ve vinařství mnohem rozmanitější a komplexnější. Po často nevyvážené chuti vín z devadesátých let, dnes rozumíme vlivu dubového dřeva na víno daleko lépe. Existuje mnoho možností využití dřeva, od čerstvě vypálených nových sudů po čipsy bez ožehu. Přečíst