Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aktuality

Vážení zákazníci,
☝️sezóna v akreditované laboratoři PRONECO je v plném proudu a již od 24.09.2022 k běžné otevírací době přidáváme i sobotní provoz:
příjem vzorků v sobotu:
– v laboratoři v Rakvicích 7.00 – 10.00 hod.
– na prodejně Klentnici 8.00 – 9.00 hod.
Využijte odborné enologické poradenství a naše dlouholeté zkušenosti. Pracujeme v plném nasazení všech laborantek!
LABORATOŘ Rakvice provozní doba
pracovní dny od 7.00 do 15.30
sobota od 7.00 do 10.00
Příjem vzorků prodejna Klentnice
pracovní dny od 7.30 do 13.00
sobota od 8.00 do 9.00
Těšíme se na vás.

Od 01.04. opět zahajujeme sobotní provoz na naší prodejně v Klentnici. Prodejna bude otevřena od 8 do 11 hodin. Těšíme se na vás.

Čerstvé tekuté pivní kvasinky YeastFlow máme již na skladě ! Pro velký zájem jsme prodloužili 10% slevu do 13.03.2022

K zahájení jarní sezóny na Vaši zahrádce jsme pro Vás připravili mimořádnou akci na vybraný sortiment SUBSTRÁTY, RAŠELINY, MULČOVACÍ KŮRU, HNOJIVA i všechna OSIVAProdukty AGRO a MoravoSeed se slevou 10% koupíte v našich prodejnách v Rakvicích i Klentnici a také na e-shopu https://www.domovarnik.cz/index.php?route=product/search&search=akce

Těžko bychom hledali jinou společnost zabývající se výrobou vinařských technologií s takovou historií a takovým množstvím patentů, jako právě Bucher Vaslin. Tato švýcarskofrancouzská firma datuje své založení do druhé poloviny 19. století Bucher (1874) Vaslin (1856), kdy vyrobili své první vinařské lisy na hrozny. Později došlo ke sloučení obou firem pod současným jménem Bucher Vaslin, v dnešní době patřící do koncernu technologické skupiny Bucher Industries. Od začátku svého působení na trhu obě firmy navrhovaly svá zařízení tak, aby vyhovovaly aktuálním potřebám vinařů. Filozofie při výrobě těchto strojů je prostá: „Vždy dosáhnout nejvyšší možné kvality.“ Proto si firma PRONECO, s. r. o. vybrala jako svého partnera v oblasti technologického zařízení vinařských provozů firmu Bucher Vaslin, jedničku ve vinařských technologiích v celosvětovém měřítku. Spolupráce trvá již více než 30 let. Firma PRONECO, s. r. o. nabízí produkty Bucher Vaslin šité na míru jednotlivým požadavkům zákazníka. Samozřejmostí je záruční a provozní servis našimi techniky, vyškolenými přímo u výrobce. Přečtěte si v našem novém článku více o technologických zařízeních pro výrobu vína.

https://www.proneco.cz/wp-content/uploads/2020/06/Technologie_pro_vinarstvi_Bucher_Vaslin_odborny_clanek_stroje.pdf

Vážení zákazníci,

spustili jsme pro Vás zcela nový a moderní internetový obchod www.potrebyprovinare.cz www.domovarnik.cz

Těšte se na spoustu nových funkcí, pohodlnější nákup a slevu 4% pro NOVĚ REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY.

Pevně věříme, že se Vám v něm bude oproti staré verzi lépe nakupovat, a že oceníte nový vzhled i kvalitnější prezentace produktů.

Se změnou technického řešení přestaly pro zákazníky registrované na domovarnik.cz platit původní přihlašovací údaje. Proto Vám doporučujeme registraci a založení vlastního účtu . Získáte tím ihned 4% slevu. Registrace je jednoduchá a bezplatná. Ušetří vám opětovné vyplňování objednávkového formuláře.

Pokud potřebujete něco rychle koupit nebo se neradi registrujete, u nás nakoupíte i bez registrace.

Přejeme příjemné nakupování!