Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aktuality

Vážení zákazníci,
od 20.11. do 20. 12. 2023 probíhá VÁNOČNÍ slevová akce naší akreditované laboratoře v Rakvicích na rozbor vína pomocí analyzátoru Wine Scan, vyberte si výhodný balíček rozboru vína:
Balík č. 1 alkohol+cukr+celkové kyseliny (orientační hodnota – WS): 250,- Kč
Balík č. 2 organické kyseliny (vinná + jablečná+mléčná): 200,- Kč
Balík č. 3 celkový rozbor WS: 400,- Kč

Kontakt: Laboratoř Rakvice
+420 515 551 322
laborator@proneco.cz

Výprodej tekutých a sypkých kvasinek od firmy YeastFlow se slevou 15%

Letos slavíme 30 let, u příležitosti našeho výročí rozdáváme i vám slevu až 30 % na vybrané produkty. Neváhejte dlouho, nabídky jsou časově omezené do 30.08.2023.

Milí zákazníci,

Velký pátek i Velikonoční pondělí budou naše prodejny i laboratoř zavřené, aby si naši zaměstnanci mohli užít tento svátek se svými nejbližšími.

V sobotu můžete v našich prodejnách v Rakvicích i Klentnici nakoupit v běžné otevírací době od 8 do 11 hod.

Přejeme krásné Velikonoce 🙂

https://www.proneco.cz/wp-content/uploads/2023/04/velikonocni_oteviraci_doba_2023.pdf

 

 

K zahájení jarní sezóny na Vaši zahrádce jsme pro Vás připravili mimořádnou akci na vybraný sortiment SUBSTRÁTY, RAŠELINY, MULČOVACÍ KŮRU, HNOJIVA i všechna OSIVAProdukty AGRO a MoravoSeed se slevou 10% koupíte v našich prodejnách v Rakvicích i Klentnici a také na e-shopu https://www.domovarnik.cz/index.php?route=product/search&search=akce

Těžko bychom hledali jinou společnost zabývající se výrobou vinařských technologií s takovou historií a takovým množstvím patentů, jako právě Bucher Vaslin. Tato švýcarskofrancouzská firma datuje své založení do druhé poloviny 19. století Bucher (1874) Vaslin (1856), kdy vyrobili své první vinařské lisy na hrozny. Později došlo ke sloučení obou firem pod současným jménem Bucher Vaslin, v dnešní době patřící do koncernu technologické skupiny Bucher Industries. Od začátku svého působení na trhu obě firmy navrhovaly svá zařízení tak, aby vyhovovaly aktuálním potřebám vinařů. Filozofie při výrobě těchto strojů je prostá: „Vždy dosáhnout nejvyšší možné kvality.“ Proto si firma PRONECO, s. r. o. vybrala jako svého partnera v oblasti technologického zařízení vinařských provozů firmu Bucher Vaslin, jedničku ve vinařských technologiích v celosvětovém měřítku. Spolupráce trvá již více než 30 let. Firma PRONECO, s. r. o. nabízí produkty Bucher Vaslin šité na míru jednotlivým požadavkům zákazníka. Samozřejmostí je záruční a provozní servis našimi techniky, vyškolenými přímo u výrobce. Přečtěte si v našem novém článku více o technologických zařízeních pro výrobu vína.

https://www.proneco.cz/wp-content/uploads/2020/06/Technologie_pro_vinarstvi_Bucher_Vaslin_odborny_clanek_stroje.pdf