Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Služby

Proč si vybrat Proneco?

Ve vzdálenosti 50km od sídla naší společnosti vám zboží přivezeme nejpozději do 3 pracovních dní pokud vaše objednávka přesáhne celkovou částku 10 000 Kč.

Zapůjčíme vám nahřívací hlavu na termozáklopky, zavalovací hlavu na polykapové záklopky, lahvovací zařízení na šroubové uzávěry. Pro naše zákazníky od určitého počtu objednaných záklopek zdarma.

Nabízíme vám služby našich technologů přímo u vás. Máme odborníky na veškeré fáze výroby vína, také na výrobu piva, cideru, destilátů a medoviny. Naši technologové se pravidelně školí u našeho hlavního partnera v německém Geisenheimu a jsou připraveni řešit jakékoliv potíže nebo jen doladit produkt společně s vámi.
Poradenství poskytujeme jak velkovýrobcům, tak i malovýrobcům a to v celém průběhu výroby vína, piva, ciderů, destilátů a ovocných šťáv.

Vybavení nebo obměna vinařského provozu je finančně velmi náročnou záležitostí. Naší filozofií, stejně jako každého dobrého vinaře je zdravá, co nejméně poškozená surovina. Chceme vás v této filozofii podpořit a víme, jak je náročné zakoupit kvalitní techniku.

Distribuujeme technologii přední společnosti na trhu – Bucher Vaslin a rádi vám také pomůžeme s financováním. Díky našemu silnému partnerství tak můžete dosáhnout na lepší podmínky splácení, což vám ušetří peníze, které můžete využít ve firmě mnohem efektivněji.

Jsme poradenská společnost a chceme našim zákazníkům nejen radit, ale také poskytnout školení a vzdělávání, aby jejich povědomí o technologii nápojů, který vyrábějí, bylo co nejvyšší. Pravidelně zveme odborníky z oboru, zahraniční přednášející a pořádáme semináře na různá témata, novinky a inovace z oboru. Na naše semináře zveme velké i malé výrobce, jsme otevření každé spolupráci.

Naši technologové se často pohybují u našich zákazníků a mohou být na dosah i vám. Pokud máte více než 5 kusů vzorků vína, neváhejte se nám ozvat a ušetřete si svůj drahocenný čas.
Ve Znojemské podoblasti v okruhu 15 km od Znojma jsme schopni vzorky odvézt do 48 hodin v pracovním týdnu. V okruhu 30 km od Klentnice a Rakvic vám vzorky vyzvedneme také nejpozději do 2 pracovních dní.

Objednání šroubových uzávěrů, záklopek, korků s potiskem je pro vás výhodnější při větším množství. Můžete se tak dostat na lepší cenu, navíc vaše zboží bude připravené, když ho budete potřebovat. Nabídneme vám vždy nejlepší variantu v rámci vaší spotřeby a v případě uzavření rámcové smlouvy s naší společností vám poskytneme naše skladovací prostory.

Nabízíme různé druhy potisků korků, záklopek, šroubovacích uzávěrů a agraf.

Dle vašeho přání vám zpracujeme grafický návrh s potiskem, který si zvolíte.

Díky naší již rozsáhlé síti zákazníků jsme schopni vám většinu nabízených technologií ukázat přímo v provozu, zprostředkujeme vám schůzku s vinařem, který již techniku nebo zařízení využívá, aby vám předal své zkušenosti a reference sám. Také zkušenosti se sudy Nadalié vám můžeme zprostředkovat přímo od vinařů. Není nad to nakupovat na základě skutečných referencí.

Na trhu působíme již 30 let

Jsme ryze česká společnost

Kompletní služby od A do Z