Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prodejny

Kamenné prodejny nejen pro vinaře

Zákazníkům doporučujeme navštívit naši prodejnu v Klentnici. Zde Vás obslouží příjemný personál prodejny, který disponuje mnohaletými zkušenostmi z oblasti výroby nápojů a navíc je v každodenním spojení s místními vinaři. Sleduje horké novinky a předá je i Vám.

V naší prodejně nabízíme preparáty k ošetření vína, sektů, piva, destilátů a ovocných šťáv. Postřiky a hnojiva nejen do vinic, ale i zahrad. Vázací drátky, nůžky, kádě, kbelíky, hadice, trychtýře, kanystry, koštýře, skleničky, sirné knoty, filtrační desky, filtrační papíry, korky a záklopky, láhve, nářadí pro zahrádkáře a vinaře, umělohmotné nádoby (různé velikosti), přepravky na hrozny, ovoce a zeleninu, demižony na víno, odměrné válce a nádoby, laboratorní přístroje, kónické korky do lahví a sudů, papírové kartony a mnoho dalších potřeb.

Bydlíte daleko a nemůžete se k nám dostavit? Nevadí, i pro Vás máme řešení. Navštivte náš e-shop a nakupujte z pohodlí Vašeho domova.

Na obou prodejnách můžete použít platební kartu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hlavní prodejna Rakvice Prodejna Klentnice Přejít na e-shop