Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prodejny

Kamenné prodejny nejen pro vinaře

Zákazníkům doporučujeme navštívit naši novou moderní prodejnu v Rakvicích ale také i dlouholetou prodejnu v Klentnici. Nabízíme kompletní sortiment technologií a přípravku pro malé i velké zákazníky. V obou našich prodejnách Vás obslouží příjemný personál, který disponuje mnohaletými zkušenostmi z oblasti výroby nápojů a navíc je v každodenním spojení s místními vinaři. Sleduje horké novinky a předá je i Vám.

V našich prodejnách nabízíme preparáty k ošetření vína, sektů, piva, destilátů a ovocných šťáv. Pro pivní nadšence jsme nabídku rozšířili o slady, chmely, mladinové koncentráty a další suroviny potřebné k vaření piva. V nabídce máme také mimořádně kvalitní domácí mikropivovary norské výroby. Pro údržbu a ochranu vinic i zahrad máme postřiky a hnojiva. Vázací drátky, nůžky, kádě, kbelíky, hadice, trychtýře, kanystry, koštýře, skleničky, filtrační desky, korky kónické do lahví a sudů, termokapsle, láhve, nářadí pro zahrádkáře a vinaře, nádoby různých velikostí, přepravky na hrozny, demižony na víno, laboratorní pomůcky , papírové kartony a mnoho dalších.

Bydlíte daleko a nemůžete se k nám dostavit? Nevadí, i pro Vás máme řešení. Navštivte náš e-shop s názvem potrebyprovinare.cz a nakupujte z pohodlí Vašeho domova.

Na obou prodejnách můžete použít platební kartu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hlavní prodejna Rakvice Prodejna Klentnice Přejít na e-shop www.potrebyprovinare.cz