Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nově v naší nabídce můžete najít slady německého výrobce IREKS

Nově v naší nabídce můžete najít slady německého výrobce IREKS

Tradiční bavorský výrobce sladů pro řadu významných pivovarů. Sladovna byla založena roku 1856, od té doby produkuje slad prvotřídní kvality. Úspěch jejích produktů je založen částečně na investicích do inovativních technologií a na pečlivém výběru všech surovin, což začíná již během smluvních objednávek na vypěstování obilí.

Momentálně máme v nabídce základní slady Plzeňský, Pale Ale a Mnichovský. Mnichovský slad z této sladovny je zajímavý svou barevností, která je mezi klasickým Mnichovským sladem 1 (15 EBC) a Mnichovským sladem 2 (25 EBC), což je pro řadu pivovarníků zajímavá alternativa.

Mnichovský slad

Z karamelových sladů jsme do nabídky zařadili slad Karamelový teak, který má barvu stejnou jako klasický „český“ karamelový slad a je k němu chuťově zajímavou alternativou.

Karamelový slad – týkové dřevo

Dalším karamelovým sladem je Karamelový mahagon podporující tělo piva a dodávající načervenalou mahagonovou barvu, tento produkt je perfektní při vaření piv typu RED Ale.

Karamelový mahagonový slad

Sladovna a hostinec rodiny Ruckdeschelů v centru Kulmbachu.

Mohlo by Vás také zajímat

1. září 2017, Ing. Peter Krajčík

Fermentace ciderů – faktory které ovlivňují zdravou fermentaci

Jedním z nejčastějších problémů producentů ciderů je ukončená fermentace se smyslovými hodnoceními, které si přejí. Práce s přírodními produkty si vyžaduje znalosti mnoho proměnných a dynamických atributů. Přečíst

8. března 2020, Marína Opltová

Kostelecké chmelovárek 2020

11. ročník konference amatérských sládků Přečíst