Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK 2024 a sleva 10% na přivezené objednávky

KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK 2024 a sleva 10% na přivezené objednávky

Jak už se stalo tradicí, i letos podpoříme XV. ročník mezinárodní konference „KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK“ – vyhlášené setkání domácích pivovarníků, amatérských sládků s jejich profesionálními kolegy i laickou veřejností, které spojuje vášeň pro vaření piva v domácích podmínkách. Konference nabízí blok zajímavých přednášek, živou diskuzi, rozmanité druhy piv a pivních stylů na čepu, vzájemné ochutnávky, a hlavně degustační soutěž o GRAND PRIX Kostelce u Holešova.

Pořadatelům jsme pro oceněné vítěze každé ze 7 kategorií degustační soutěže darovali kvalitní produkty na vaření piva i reklamní mikiny s logem „domovarnik“. Vítězové soutěže dostanou dárky v hodnotě více než 1.500,- Kč:

I pro VÁS, kdo se chystáte 9.3. 2024 do Kostelce u Holešova jsme připravili SPECIÁLNÍ AKCI: přivezeme Vám Vaše objednávky na Chmelovárek a k tomu přidáme slevu 10% na objednané zboží. Stačí do objednávky zadat slevový kupón „kostelec24“, v dopravě „osobní odběr – Prodejna Rakvice“. Akce platí pro objednávky učiněné v eshopu www.domovarnik.cz  do 8.3.2024 do 12:00h.

Těšíme se na setkání!

Pořadatelům přejeme ať se akce vydaří a hodně štěstí všem soutěžícím!

 

Mohlo by Vás také zajímat

8. března 2020, Marína Opltová

CRYO chmel je tady!

Dodává šťavnatou, svěží ovocnost do zastudena chmelných piv. Mimořádně vhodné na všechny typy IPA. Přečíst

28. dubna 2020, Marína Opltová

PET láhev na pivo