Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK 2022

KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK 2022

První březnovou sobotu, tedy 5.3.2022 se chystáme na 13. ročník mezinárodního setkání amatérských sládků KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK 2022.

Kostelecké Chmelovárek je vyhlášené setkání domácích pivovarníků, amatérských sládků s jejich profesionálními kolegy i laickou veřejností, které spojuje vášeň pro vaření piva v domácích podmínkách. Domácí vaření piva, tzv. homebrewing se stalo velkým hobby a získává spoustu nových příznivců, kteří si vaří své vlastní originální pivo.

Konference nabízí již tradičně blok zajímavých přednášek, živou diskuzi, rozmanité druhy piv a pivních stylů na čepu, vzájemné ochutnávky, ale hlavně degustační soutěž o GRAND PRIX.

Jako správný „domovarník“ se nejen zúčastníme, ale hlavně symbolicky podpoříme, nejlepší domovarníckou akci na Moravě.

Pořadatelům jsme pro oceněné vítěze jednotlivých kategorií degustační soutěže o GRAND PRIX Kostelce u Holešova darovali 7 dárkových poukazů na nákup v našem e-shopu domovarnik.cz, kde nabízíme široký výběr surovin a příslušenství pro vaření originálního piva.

Dovezeme na ukázku mikropivovar Brewtools. B40pro je varný systém bez kompromisů. Vytvořen pro domovarnícké nadšence, kteří chtějí profesionální, výkonný varný systém. Přineseme i tekuté pivní kvasnice od společnosti YeastFlow, které vám pomohou udělat z vašeho piva něco speciálního. Kvasnice jsou čerstvé, jako z pivovaru. Budeme mít také preparáty od společnosti ERBSLÖH a mnoho dalších.

Těšíme se na setkání a Vaše tipy na rozšíření pivního sortimentu na e-shopu www.domovarnik.cz.

Pořadatelům přejeme ať se akce vydaří a hodně štěstí všem soutěžícím!

Mohlo by Vás také zajímat

8. března 2020, Marína Opltová

CRYO chmel je tady!

Dodává šťavnatou, svěží ovocnost do zastudena chmelných piv. Mimořádně vhodné na všechny typy IPA. Přečíst

8. března 2020, Marína Opltová

PIVAŘKA na druhou – Průvodce domácího sládka

Nové, rozšířené, vydání nejlepší knihy o domácím vaření piva – historie, teorie, rady, návody, recepty. Přečíst