Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kostelecké Chmelovárek a sleva 10% na přivezené objednávky

Kostelecké Chmelovárek a sleva 10% na přivezené objednávky

Jak už se stalo tradicí, i letos se chystáme první březnovou sobotu, tedy 4.3.2023 na KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK. Jako správný „domovarník“ se nejen zúčastníme, ale i podpoříme, nejlepší domovarníckou akci na Moravě.
Kostelecké Chmelovárek je vyhlášené setkání domácích pivovarníků, amatérských sládků s jejich profesionálními kolegy i laickou veřejností, které spojuje vášeň pro vaření piva v domácích podmínkách. Domácí vaření piva, tzv. homebrewing se stalo velkým hobby a získává spoustu nových příznivců, kteří si vaří své vlastní originální pivo.

Konference nabízí již tradičně blok zajímavých přednášek, živou diskuzi, rozmanité druhy piv a pivních stylů na čepu, vzájemné ochutnávky, ale hlavně degustační soutěž o GRAND PRIX.

Pořadatelům jsme pro oceněné vítěze jednotlivých kategorií degustační soutěže darovali 7 dárkových poukazů na nákup v našem e-shopu a tekuté pivní kvasnice od producenta YeastFlow.

I pro VÁS, kdo se chystáte do Kostelce jsme připravili SPECIÁLNÍ AKCI: přivezeme Vám Vaše objednávky na Chmelovárek a k tomu přidáme slevu 10% na objednané zboží. Stačí do objednávky zadat slevový kupón „kostelec23“ a v dopravě „osobní odběr – Prodejna Rakvice“.

Akce platí pro objednávky učiněné v eshopu www.domovarnik.cz od 23.2. do 2.3.2023 do 16:00.
Těšíme se na setkání a Vaše tipy na rozšíření pivního sortimentu na e-shopu www.domovarnik.cz.

Pořadatelům přejeme ať se akce vydaří a hodně štěstí všem soutěžícím!

 

Mohlo by Vás také zajímat

10. ledna 2021, Marína Opltová

NOVINKY NA ESHOPU! Kompletní balíčky ze surovin na vaření piva

Často nás žádáte o recept na výrobu domácího piva. Proto jsme pro vás připravili novinku v podobě – ALL-IN-ONE setů – tzv. kompletní balíčky složené ze surovin na vaření piva dle receptu. Sady jsou určené primárně na dávku 20 l piva a jejich výhodou je, že vám po vaření doma nebude zůstávat žádný nadbytečný slad či chmel. Přečíst

21. dubna 2020, Aneta Vařáková

Recept: India Pale Ale 15º

India Pale Ale je chmelený styl piva v širší kategorii piv zvaných Pale Ale, tedy světlých svrchně kvašených piv. Přečíst