Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK 2022

KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK 2022

První březnovou sobotu, tedy 5.3.2022 se chystáme na 13. ročník mezinárodního setkání amatérských sládků KOSTELECKÉ CHMELOVÁREK 2022.

Kostelecké Chmelovárek je vyhlášené setkání domácích pivovarníků, amatérských sládků s jejich profesionálními kolegy i laickou veřejností, které spojuje vášeň pro vaření piva v domácích podmínkách. Domácí vaření piva, tzv. homebrewing se stalo velkým hobby a získává spoustu nových příznivců, kteří si vaří své vlastní originální pivo.

Konference nabízí již tradičně blok zajímavých přednášek, živou diskuzi, rozmanité druhy piv a pivních stylů na čepu, vzájemné ochutnávky, ale hlavně degustační soutěž o GRAND PRIX.

Jako správný „domovarník“ se nejen zúčastníme, ale hlavně symbolicky podpoříme, nejlepší domovarníckou akci na Moravě.

Pořadatelům jsme pro oceněné vítěze jednotlivých kategorií degustační soutěže o GRAND PRIX Kostelce u Holešova darovali 7 dárkových poukazů na nákup v našem e-shopu domovarnik.cz, kde nabízíme široký výběr surovin a příslušenství pro vaření originálního piva.

Dovezeme na ukázku mikropivovar Brewtools. B40pro je varný systém bez kompromisů. Vytvořen pro domovarnícké nadšence, kteří chtějí profesionální, výkonný varný systém. Přineseme i tekuté pivní kvasnice od společnosti YeastFlow, které vám pomohou udělat z vašeho piva něco speciálního. Kvasnice jsou čerstvé, jako z pivovaru. Budeme mít také preparáty od společnosti ERBSLÖH a mnoho dalších.

Těšíme se na setkání a Vaše tipy na rozšíření pivního sortimentu na e-shopu www.domovarnik.cz.

Pořadatelům přejeme ať se akce vydaří a hodně štěstí všem soutěžícím!

Mohlo by Vás také zajímat

13. listopadu 2020, Marína Opltová

WINTER ALE

Pivní styl vánočních piv přeje nápadům a boření konvencí. Přečíst

12. prosince 2021, Marína Opltová

Dárkové poukazy

Lámete si hlavu, jaký vánoční dárek pro muže, který doma vaří vlastní pivo? Nezáleží na tom, zda jde o začátečníka nebo ostříleného vařiče, máme pro vás řešení! Pořiďte mu dárkový poukaz, určený na nákup na e-shopu www.domovarnik.cz nebo v naší prodejně v Rakvicích. Udělejte radost dárkovým poukazem v hodnotě 500, 1000 nebo 2000,- Kč. Přečíst