Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jsme generální partner Salonu vín ČR

Jsme generální partner Salonu vín ČR

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

v roce 2023 slaví naše společnost 30. výročí vzniku. Tři desetiletí je opravdu dlouhé období, za ten čas se událo mnoho změn u nás, i kolem nás. Ukázali jsme, že dokážeme překonávat překážky i pozitivně hledět do budoucnosti. Tři dekády působení na trhu prokazují sílu a trvanlivost principů, na kterých byla firma postavena a je budována. Chceme být i nadále preferovaným partnerem našich zákazníků, kteří nám v uplynulých letech projevili důvěru.

Srdečné poděkování patří i všem našim zaměstnancům, kteří napomáhají naší firmě růst.

Na tento rok máme smělé plány a připravujeme pro své zákazníky řadu novinek. 30 let je příležitost hodná vzpomínek, zamyšlení, hodnocení, poděkováni a hlavně oslavy. My jsme se rozhodli 30 let našeho působení ve vinařském odvětví důstojně oslavit podpořením nejvyšší a největší národní soutěže vín v České republice – Salonu vín ČR 2023 jako generální partner.

Slavnostní vyhlášení a předání diplomů vítězům jednotlivých kategorií, vinařům, jejichž vína byla oceněna Zlatou medailí Salonu vín ČR 2023 a cen za nejlepší kolekci ročníku, proběhlo 2. února 2023 ve Valticích.

Ocenění předávali Jan Grolich/Hejtman JMK, Martin Chlad/Prezident Svazu vinařů ČR a VÍTĚZŮM KATEGORIÍ, NEJLEPŠÍ KOLEKCE a ŠAMPION SOUTĚŽE i náš pan majitel Karol Kutlík.

Přenos z ocenění z jízdárny zámku Valtice je publikován zde: ZDE

Od 3. února 2023 je otevřen nový ročník degustační expozice Salonu vín 2023 pro veřejnost, tak přijďte ochutnat nejlepší vína Moravy

 

Mohlo by Vás také zajímat

2. září 2023, Marína Opltová

Pivní kvasinky YeastFlow se slevou 15%

V září u nás na e-shopu zakoupíte tekuté pivní kvasinky YeastFlow za skvělé ceny se slevou 15% Přečíst

8. března 2020, Marína Opltová

Kostelecké chmelovárek 2020

11. ročník konference amatérských sládků Přečíst